Ceļošana – tā ir mana dzīve!

Tas nav tikai darbs, ar ko nodarbojos savas dzīves 30 gadus, - tā ir daļa manis, daļa manu jūtu un domu, tā ir mana pagātne un mana nākotne!

Man dažkārt škiet, ka nedzīvoju uz vietas, bet atrodos nemitīgā kustībā, pārlidojot no vienas pasaules malas uz otru, atklājot sev jaunas pilsētas un valstis. Nemitīga kustība – manas dzīves neatņemama sastāvdaļa vai varbūt organiska nepieciešamība.

Šajā problēmu pilnajā laikā, kad ziņas par nelaimēm un traģēdijām dzirdam itin bieži, varbūt mans apgalvojums kādam liksies banāls, vai cita vaigā tas izsauks smaidu, taču es ar pilnu pārliecību gribu teikt „ Mūsu pasaule ir skaista!”. Pasaule, kas pārpilna visdažādāko cilvēku un dabas radītu  brīnumu,  līdzīgiem un reizē tik atšķirīgiem cilvēkiem, no kuriem tik daudz varam mācīties un iemācīties pavērties uz sevi no malas.

Toreiz, 90-to gadu sākumā, kad tika radīta kompānija, - par mērķi netika stādīts piesaistīt pēc iespējas vairāk klientu, mērķis bija atrast pēc iespējas vairāk domubiedru, cilvēkus kuri būtu gatavi apskatīt pasauli mūsu acīm, sadzirdēt un izjust to kopā ar mums.

Daudz ūdeņu aizplūdis pa šo laiku, esam auguši, krituši, mācījušies no savām kļūdam un gājuši tālāk. Esam atklājuši Latvijas ceļotgribētājiem vairākus virzienus. Šo gadu laikā  kompānijas darbinieki ir tapuši par komandu. Ir mainījies gadsimts, bet joprojām esmu kopā ar saviem profesionāļiem, un soli pa solim turpinam virzīties uz priekšu. Ir izaugusi jaunā paaudze, un patīkami, ka par mūsu klientiem ir kļuvuši mūsu pastāvīgo klientu bērni un mazbērni!

Mani mīļie! Gribu pateikties VISIEM, kas bija un turpina būt kopā ar mums šo 25. gadu garumā! Tas dod man cerību ticēt ka ir izdevies sniegt Jums ko īpašu, padarot Jūsu dzīvi daudzkrāsaināku un interesantāku. Gribu sveicināt mūsu jaunos klientus, ar kuriem vēl daudz darba veicama, lai Jūs tuvāk iepazītu, sajustu, un prastu ieteikt Jums atbilstošāko ceļojumu attiecīgajā brīdī.

No šī gada kompānija nomainīja savu Brand name no "Juniversal” uz "Tatjana Ladigina Travel". Viss pārējais ir palicis nemainīgs: uzticīgie pastāvīgie klienti, nemainīga profesionāļu komanda, draugu un  senu partneru atbalsts praktiski visās pasaules valstīs, - tas viss liecina ka ejam pa pareizo ceļu, un ceru ka galvenie atklājumi kopā ar Jums mums vēl ir priekšā!

Patiesi Jūsu,
Tatjana Ladigina,
kompānijas direktore.